- -12%
Waterdichte veganistische lipliner – langdurig, intens gepigmenteerd, verkrijgbaar in 10 tinten, kan ook als lippenstift gebruikt worden
Een natuurlijk plantaardig materiaal bedoeld voor het bereiden van kruidenbaden. Dit product bevat gedroogde en gemalen smeerwortel (Symphytum officinale L.), die traditioneel wordt gebruikt in de kruidengeneeskunde en voor uitwendige lichaamsverzorging. Smeerwortel wordt gewaardeerd als een natuurlijk ingrediënt voor uitwendige preparaten. Een bad met een afkooksel van smeerwortel kan element huidverzorgingsroutine die speciale aandacht vereist, maar ook een aangenaam ritueel na intensieve lichamelijke activiteit.
EIGENSCHAPPEN EN TOEPASSINGEN
✓ bedoeld voor het bereiden van kruidenbaden
✓ Verrijkt het bad met natuurlijke plantaardige ingrediënten
✓ Traditioneel gebruikt voor uitwendige huidverzorging
✓ Helpt de huid comfortabel en zacht te houden
✓ Kan gebruikt worden als onderdeel van de nazorg na het sporten
✓ Natuurlijk plantaardig materiaal voor het bereiden van een badafkooksel
Giet 2-3 liter koud water over ongeveer 50 gram gemalen smeerwortel en laat dit ongeveer 30 minuten weken.
Breng het mengsel vervolgens aan de kook en laat het ongeveer 15-20 minuten sudderen. Laat het een paar minuten staan, zeef het en giet het bereide aftreksel in een badkuip met warm water.
Aanbevolen badtijd: ongeveer 15-20 minuten.
Droog na het douchen of baden je huid voorzichtig af met een handdoek.
Smeerwortel (Symphytum officinale L.) – 100% .
Dit product is uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik in bad. Niet consumeren.
Niet gebruiken op open wonden, beschadigde of ernstig geïrriteerde huid.
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor smeerwortel of een van de andere ingrediënten van dit product.
Vermijd contact met ogen en slijmvliezen. Stop het gebruik als irritatie, een branderig gevoel of een allergische reactie optreedt.
Vanwege de aanwezigheid van natuurlijke pyrrolizidine-alkaloïden dient dit product uitsluitend uitwendig en volgens de voorschriften te worden gebruikt.
Voor het eerste gebruik wordt si om het product eerst op een klein stukje huid te testen.
Bewaar op een droge plaats, bescherm tegen licht en vocht en houd buiten het bereik van kleine kinderen.
Waterdichte veganistische lipliner – langdurig, intens gepigmenteerd, verkrijgbaar in 10 tinten, kan ook als lippenstift gebruikt worden
Ultramilde reinigingsschuim met prebiotica, rijstmelk en ectoïne die de huid effectief reinigt, kalmeert en hydrateert, terwijl het tegelijkertijd het microbioom versterkt.
Met een palet van 8 sterk gepigmenteerde oogschaduws kun je talloze make-uplooks creëren voor verschillende gelegenheden.
check_circle
check_circle