- Nieuw

Bodylotion is een weldaad die de huid elke dag intensief hydrateert en voedt.
Citrus Crush bodylotion met de geur van sappige sinaasappel en citroen is een energieboost en hydratatieboost voor je huid
Citrus Crush bodylotion met de geur van sappige sinaasappel en citroen geeft uw huid een energieboost en hydratatie. De formule is verrijkt met mango , die de huid intensief voedt en verzacht, waardoor deze zijdezacht aanvoelt. Gemberextract stimuleert de regeneratie van de huid en herstelt de natuurlijke vitaliteit. Sinaasappelextract heeft een antioxiderende werking, verheldert de huid en geeft deze een gezonde gloed.
✔️ Energieke citrusgeur
✔️ Lichte, snel si formule
✔️ Geschikt voor dagelijks gebruik
✔️ Veganistisch product
Wrijf een kleine hoeveelheid in de huid totdat het volledig is opgenomen.
Aqua , Glycerylstearaat, Glycerine, Cetylalcohol, Cocos Nucifera-olie, Polyglyceryl-6-palmitaat/succinaat, Sorbitol, Mangifera Indica-zaadboter, Helianthus Annuus-zaadolie, Persea Gratissima-olie, Cetearylalcohol, Citrus Aurantium Amara -vruchtextract, Zingiber Officinale-wortelextract, Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Melkzuur, Tocoferylacetaat, Parfum, Xanthaangom, Natriumhydroxide, Natriumbenzoaat, Kaliumsorbaat, Fenoxyethanol, Terpineol, Pineen, Alfa-Terpineen, Bèta-Caryofylleen, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium-schilolie, Limoneen, Geraniol, Linalcool, Terpinoleen, Vanilline. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
Bodylotion is een weldaad die de huid elke dag intensief hydrateert en voedt.
Regenererende bodylotion met ceramiden is bedoeld voor de verzorging van een droge en verzwakte huid.
Natuurlijke gezichtsreinigingsgel met chocoladegeur is een uniek aanbod voor iedereen die op zoek is naar een effectieve, ale milde reiniging met een vleugje genot.
Verhelderende gladmakende olie – Glans en gladheid binnen handbereik!
Natuurlijke peeling die de haargroei stimuleert
check_circle
check_circle