- Niet op voorraad

Vermindert effectief het branderige gevoel van de huid na het scheren
Handcrème met kasjmierproteïnen en sheaboter hydrateert, regenereert en versterkt handen en nagels
Handcrème is een regenererende formule, speciaal ontwikkeld voor de intensieve verzorging van een droge, gebarsten en geïrriteerde huid van de handen. Bevat kasjmierproteïnen, sheaboter en glycerine, die samen zorgen voor intensieve hydratatie, gladheid en bescherming van de opperhuid. De crème si , heeft een subtiele geur en is ideaal voor gebruik overdag, zelfs na veelvuldig handen wassen.
ACTIE
✔ Hydrateert de huid van je handen al na de eerste toepassing
✔ Verzacht droogheid, ruwheid en gebarsten huid
✔ Versterkt de natuurlijke beschermlaag van de huid
✔ Herstelt gladheid, zachtheid en elasticiteit
✔ Voedt en versterkt de nagelplaat
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Kasjmierproteïnen (gehydrolyseerde keratine) – verzachten, hydrateren en versterken de huidstructuur
✔ Sheaboter - voedt en regenereert de opperhuid intensief
✔ Glycerine – bindt water in de huid, beschermt tegen uitdroging
Breng een kleine hoeveelheid crème aan op schone handen en nagels en masseer het zachtjes in. Gebruik regelmatig, vooral na het handen wassen of na contact met reinigingsmiddelen.
Aqua (water), Paraffinum Liquidum (minerale olie), glycerine, cetearylalcohol, glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, Cera Microcristallina (microkristallijne was), dimethicone, Butyrospermum Parkii (sheaboter), gehydrolyseerde keratine, natriumacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat-copolymeer, isohexadecaan, polysorbaat 80, stearinezuur, natriumpolyacrylaat, xanthaangom, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine, parfum (geurstof), linalool, alfa-isomethylionon, coumarine. De volledige INCI-samenstelling is te vinden op de verpakking.
FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN
✔ Voor welk huidtype is Ziaja Cashmere crème bedoeld?
Voor droge, gebarsten huid en huid die vaak in contact komt met water en reinigingsmiddelen.
✔ Trekt de crème snel in?
Ja, de lichte consistentie zorgt ervoor dat het product snel wordt opgenomen zonder een plakkerig gevoel.
✔ Kan de crème meerdere keren per dag gebruikt worden?
Ja, de crème is bedoeld voor frequent gebruik, ook na elke handwas.
✔ Versterkt de crème de nagels?
Ja, het voedt ook je nagels en voorkomt dat ze broos worden.
✔ Is het product veganistisch?
Ja, het bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
Vermindert effectief het branderige gevoel van de huid na het scheren
Energieke en verfrissende haarconditioner
Oogcrème is een uitgebreid verzorgingsprogramma dat de rijpe huid helpt haar jeugdige uiterlijk en stralende glans te behouden
check_circle
check_circle