- Niet op voorraad

Het is een geweldige keuze voor mensen met een droge of geïrriteerde huid, maar ook voor degenen die waarde hechten aan natuurlijke ingrediënten in hun lichaamsverzorging.
Het is een geweldige keuze voor mensen met een droge of geïrriteerde huid, maar ook voor degenen die waarde hechten aan natuurlijke ingrediënten in hun lichaamsverzorging.
Daisy-schuim verzacht irritaties, hydrateert en beschermt de delicate intieme huid - ideaal voor meisjes, tieners en vrouwen van alle leeftijden
Deze balsem is intens hydraterend en voedend, wat vooral gunstig kan zijn voor mensen met een droge of geïrriteerde huid.
Het hydrateert en voedt de huid perfect, verbetert de elasticiteit en kalmeert en kalmeert tegelijkertijd
Kalender met 7 best verkochte producten
Het helpt een gezond en stralend uiterlijk van de huid te behouden, en door de lichte formule wordt het gemakkelijk opgenomen zonder een vettig laagje op de huid achter te laten.
Serum met prebiotica is een perfecte oplossing voor alle problemen van de vette en gecombineerde huid. De cosmetica voorkomt imperfecties, vernauwt de poriën, reguleert talgafscheiding, kalmeert en regenereert , en creëert bovendien een antioxidantschild op de
check_circle
check_circle