• OnlyBio Hair in Balance x Wedel Gladmakende Haarconditioner Ptasie Mleczko Mascarpone met Frambozen 200 ml

OnlyBio Hair in Balance x Wedel Gladmakende Haarconditioner Ptasie Mleczko Mascarpone met Frambozen 200 ml

€ 7,20
€ 6,05
Inclusief belasting

OnlyBio x E.Wedel conditioner maakt dof haar glad en glanzend, temt pluis en omhult het met de frambozengeur van Ptasie Mleczko® Mascarpone met frambozen

Bestel vandaag vóór 14:30 en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

OnlyBio Hair in Balance x Wedel Gladmakende Haarconditioner Ptasie Mleczko Mascarpone met Frambozen 200 ml

Deze limited edition gladmakende conditioner uit de Hair in Balance-lijn is ontwikkeld in samenwerking met E. Wedel. De geur is geïnspireerd op het iconische Ptasie Mleczko® Mascarpone met frambozenschuim. Het voldoet aan de behoeften van droog, dof en weerbarstig haar dat glans, gladheid en milde, omhullende verzorging nodig heeft.

ACTIE

✔ Maakt het haar intensief glad dankzij natuurlijke verzachtende middelen

✔ Temt pluis en geeft glans aan je haar

✔ Verzacht de lokken zonder ze te verzwaren

✔ Heeft een antistatisch effect – het haar wordt beter gedisciplineerd

✔ Ruikt naar een frambozendessert – verbetert je humeur en maakt je huidverzorgingsritueel aangenamer

EFFECT

✔ Glad, zacht en glanzend haar na slechts één gebruik

✔ Zichtbare verbetering van de conditie van droog en dof haar

✔ Langdurige geur en zachtheid zonder het effect van overbelasting

HOE TE GEBRUIKEN

Breng een kleine hoeveelheid conditioner aan op vochtig, uitgeknepen haar (vermijd de hoofdhuid). Laat het een paar minuten intrekken en spoel het daarna grondig uit met water. Gebruik na elke wasbeurt of naar behoefte.

SAMENSTELLING (INCI)

Aqua , cetearylalcohol, dimethicone, behentrimoniumchloride, C13-15-alkaan, cetylesters, cetrimoniumchloride, Rubus chamaemorus (bergbraam) fruitextract, Rubus idaeus ( Raspberry ) zaadolie, Helianthus annuus (zonnebloem) zaadolie, tocoferol, guarhydroxypropyltrimoniumchloride, citroenzuur, isopropylalcohol, benzylalcohol, benzoëzuur, dehydroazijnzuur, parfum, vanilline. De volledige en actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.

FAQ – Veelgestelde vragen

Is de conditioner geschikt voor alle haartypen?

✔ Werkt het beste op droog, dof en pluizig haar dat gladder en glanzender gemaakt moet worden.

Ruikt het naar echte Ptasie Mleczko®?

✔ Jazeker! Het heeft een unieke, zoete frambozengeur, geïnspireerd op Wedel-marshmallows – een feest voor de zintuigen.

Kan het dagelijks gebruikt worden?

✔ Ja – de milde formule is perfect voor de dagelijkse verzorging.

Maakt het je haar glad zonder het te verzwaren?

✔ Ja – ook geschikt voor dunne en delicate lokken.

  • Op voorraad
    veel
  • EAN
    5906641495562
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Bliksemsnelle service en snelle verzending
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming