- -16%
Verwijdert dode huidcellen
bic miss soleil colour scheermes 1 stuk mooi en vrouwelijk met een geel, paars, roze of lichtroze bloemenhandvat , is het perfecte scheermes met 3 mesjes voor vrouwen. Miss soleil colour collection bic vaste scheerkop en handvat met bloemenpatroon voor maximale scheercontrole. 3 verchroomde mesjestechnologie maakt het gemakkelijk om delicate en gevoelige gebieden te bereiken. Dubbele smeerstrip met vitamine E betekent dat u kunt genieten van een gladde en gladde scheerbeurt, gevolgd door een zijdezachte huid.Sinds de introductie in 2004 is de bic miss soleil kleurencollectie uitgegroeid tot een gerenommeerd scheermes en een aangename en efficiënte aanvulling op de badkamer van elke vrouw.mesjes garanderen een gladde scheerbeurt - smeerstrip met vitamine E voor een gladder gevoel - ergonomische handgreep met bloemendecoraties voor betere controle en scheercomfort - handgrepen in 4 regenboogkleuren
Verwijdert dode huidcellen
Antiroosshampoo vermindert effectief roos, beperkt de vette hoofdhuid, verzacht irritaties en voorkomt dat symptomen terugkeren.
Yego Sensitiv hydraterende gezichtscrème SPF10 verzacht irritaties, hydrateert, matteert en verbetert de conditie van de gevoelige huid zonder het effect van glans
Make-up verwijderingsbalsem, op basis van ingrediënten van natuurlijke oorsprong in 97%
De lichte textuur in de vorm van een delicate, pluizige wolk omhult de huid als een hydraterend kompres en het Happy Skin-complex zorgt voor het welzijn en de gewenste ontspanning.
Deze balsem is intens hydraterend en voedend, wat vooral gunstig kan zijn voor mensen met een droge of geïrriteerde huid.
check_circle
check_circle