• Wibo I Choose What I Want Banaan Gezichtspoeder

Wibo I Choose What I Want Banaan Gezichtspoeder

€ 2,60
Inclusief belasting

De favoriete kleur van visagisten

Bestel vandaag vóór 14:30 en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

Niet op voorraad

Wibo I Choose What I Want Banaan Gezichtspoeder

Bananengezichtspoeder - de favoriete kleur van visagisten zorgt ervoor dat de huid warme tinten krijgt, onvolkomenheden camoufleert en HD-pigmenten maken de teint er perfect uit.

HOE TE GEBRUIKEN

Je kunt het poeder aanbrengen met een puff, spons of kwast. Ongeacht welke applicator u kiest, u moet eerst voorzichtig overtollig product afkloppen - overdrijf het niet met de hoeveelheid poeder, om het maskereffect niet te krijgen. Begin met aanbrengen vanuit het midden van het gezicht, van het voorhoofd tot de kin, en ga dan met zachte bewegingen naar de randen van het gezicht en de hals.

SAMENSTELLING

Talk, mica, aluminiumzetmeeloctenylsuccinaat, zinkstearaat, siliciumdioxide, caprylzuur/caprinezuurtriglyceride, caprylylglycol, fenoxyethanol, hexyleenglycol, bis-diglycerylpolyacyladipaat-1, ethylhexylstearaat, tocoferylacetaat, parfum, linalool, benzylsalicylaat, hexylcinnamal, CI 19140, CI-77491.

  • EAN
    5901801633990
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Snelle verzending Zelfs op dezelfde dag
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming