- -18%

Voorbereiding voor dagelijkse hygiëne van intieme gebieden.
Universeel product, 2in1
Waterproof wenkbrauwpommade met een romige consistentie versmelt met de huid terwijl de wenkbrauwen worden gekleurd en gedisciplineerd. Een universeel product, 2in1 is zowel wax als wenkbrauwschaduw. Het zorgt voor een goede contouring en vulling. Benadrukt perfect de wenkbrauwlijn.
Breng een kleine hoeveelheid kleurpommade aan op het meegeleverde penseel, vul je wenkbrauwen met kleur en vorm ze.
Trimethylsiloxysilicaat, isododecaan, cyclopentasiloxaan, mica, difenylsiloxyfenyltrimethicon, polyethyleen, paraffine, ceresine, dimethicon, PEG-10 dimethicon, sorbitansesquioleaat, polymethylsilsesquioxaan, HDI/trimethylolhexyllacton-crosspolymeer, disteardimoniumhectoriet, propyleencarbonaat, fenoxyethanol, caprylylglycol, triethoxycap rylylsilaan, [ +/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.
De dekkende en hydraterende foundation heeft een lichte, vloeibare consistentie, waardoor hij gemakkelijk aan te brengen is
Het schuim reinigt zacht en grondig de huid van het gezicht
check_circle
check_circle