- -40%
- Niet op voorraad
- Outlet
Stars from the Stars Red Planet Hybride lak /032/ 5 g
- -€ 1,20
- Topdeal
- - € 1,20
De was- en ontvettingsvloeistof is onvervangbaar voordat de hybridebasis wordt aangebracht
Bestel vandaag voor 14:30 uur, en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.
De was- en ontvettingsvloeistof is onvervangbaar voordat de hybride basis wordt aangebracht, waardoor een perfecte voorbereiding van de natuurlijke nagelplaat wordt gegarandeerd. Bovendien is het perfect voor het verwijderen van de lijmdispersielaag na uitharding van de TOP, waarvoor wassen in een UV/ LED lamp vereist is.
Voordat u het product gebruikt, moet u de toplaag voorzichtig matteren met een polijstblok of vijl. Breng het product vervolgens aan op een wattenschijfje en wikkel het om de nagel. Verwijder na 5 minuten de resterende vernislaag met een houten stokje en maak het oppervlak van de nagelplaat glad met een polijstmachine.
Aceton, Aqua , Parfum, Citral, Linalool, Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limoneen, Eugenol. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking