- -18%

Licht als primer met een satijnen finish
Eau de Parfum voor Dames Sandelhout
Met de komst van de avond of koeler weer is er een verlangen naar meer sensuele geuraccessoires, gevuld met kostbare houtsoorten en kruidige kruiden. Tesori d´Oriente Guajaco Wood Eau de Parfum is absoluut de beste keuze. Het bevat voornamelijk essentiële olie gedistilleerd uit guaiachout, verleidelijk met zijn intense aroma en amberkleur. Het past perfect bij zwarte peper, afkomstig uit Zuid-India, Madagaskar en Brazilië, dat sinds de oudheid wordt beschouwd als de heerser van specerijen. Zwarte peper is een gegarandeerde mentale en fysieke stimulans, die de gebruiker van Guajaco Wood-parfum en zijn sierlijke vrouwelijke omgeving beïnvloedt.
Topnoten: sinaasappel, bergamot, neroli, mandarijn
Hart: kardemom, lavendel, guaiachout, salie, zwarte peper, dragon
Basis: cederhout, sandelhout, tonkaboon, muskus, iris, coumarine, tabak
De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking
*Wij accepteren geen klachten gebaseerd op de subjectieve ontevredenheid van de klant over de geur van parfum, de duurzaamheid ervan of het persoonlijke gevoel. De keuze van het parfum hangt af van individuele geurvoorkeuren, en verschillen in hun duurzaamheid kunnen het gevolg zijn van verschillende huidtypes.
Licht als primer met een satijnen finish
NeoNail heeft een ruime keuze aan nagelbases, een daarvan is Revital Base Fiber Bliking Cover Pink , met een delicate, roze tint met toevoeging van zilverdeeltjes. Het is perfect voor decoraties, je benadrukt de pasteltinten van kleurrijke vernissen, of je kunt het gebruiken als een traditionele basis.
Beschermende BB -crème speciaal gemaakt voor het gezicht en biedt uitgebreide verzorging
Verwijdert onzuiverheden, make-up en overtollig talg en hydrateert en voedt de huid
Hydraterend Serum met drievoudig hyaluronzuur
check_circle
check_circle