- Niet op voorraad

Het zandlopervormige borsteltje hecht perfect aan de wimpers
Zorgt voor een sterk dekkend effect
Innovatief poeder gemaakt op basis van de nieuwe Nanorevit-technologie. Zorgt voor een langdurige matte finish. Gemakkelijk aan te brengen, romige formule hydrateert en voedt de huid. Het vermindert huidolie met 65,93%. Sensorische studies hebben aangetoond dat het product niet alleen de huid mattert, maar ook de droogheid vermindert, niet irriteert of overgevoelig maakt en ontstekingsremmende eigenschappen heeft. Positieve resultaten van toepassingstesten bevestigden de verbetering van de structuur en kleur van de huid. Antioxiderende werking, beschermt de tere huid van het gezicht tegen het verouderingsproces en de invloed van schadelijke externe factoren. De romige consistentie zorgt voor een sterk dekkend effect en vergemakkelijkt het aanbrengen van het product. Lipide nanodeeltjes hebben het vermogen talg te absorberen, wat verantwoordelijk is voor een matte finish. Het poeder verlengt de houdbaarheid van make-up en laat de huid er stralend en gezond uitzien.
Breng de poeder aan op het gezicht met een kwast of spons voor een matte teint en langdurige fixatie.
Talk, mica, boornitride, aluminiumzetmeeloctenylsuccinaat, Magnesium , octyldodecylsetaroylstearaat, polymethylsilsesquioxaan/silicacrosspolymeer, siliciumdioxidedimethylsilylaat, titaandioxide, dimethicon, ribes nigrumzaadolie, Aqua , PEG-8 bijenwas, decylglucoside, nylon -12 , Lauroyl Lysine, Perfluoroctyl Triethoxysilaan, Polyperfluormethylisopropyl Ether, Isopropyl Titanium Triisostearaat, Bis-PEG-15 Dimethicon/IPDI Copolymeer, Fenoxyethanol, Aluminiumoxide, PEG-8, Allantoïne, Zinkoxide, Simethicon, PEG-2 Sojaamine, Tocoferol, Ethylhexylglycerine, Ascorbylpalmitaat , Ascorbinezuur, Citroenzuur, [+/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499] De meest actuele lijst is te vinden op de productverpakking.
Het zandlopervormige borsteltje hecht perfect aan de wimpers
so!flow trichologische Peeling is een zachte maar effectieve manier om de hoofdhuid te reinigen. De AHA zuren in de samenstelling, waaronder glycolzuur en een complex van fruitzuren, dringen door tot in de diepte lagen van de opperhuid, verhogen de hydratatie en ondersteunen het proces van het verwijderen van dode opperhuid
Het geeft een gevoel van perfecte reinheid en frisheid zonder risico op irritatie
Dankzij de mooie kartonnen verpakking is de set een si cadeau voor je moeder, oma, zus of vriendin.
Crème + anti-rimpel peptide serum 2in1
check_circle
check_circle