- -50%
- OUTLET

Zonnebalsem voor gezicht en lichaam SPF30
De werking zal vooral aantrekkelijk zijn voor mensen met een gevoelige en couperose huid. Het heeft een sterk regenererend en rustgevend effect. Versnelt de genezing van kleine wonden en snijwonden. Hierdoor wordt het gebruikt na het zonnebaden of ontharen. Het verfrist en hydrateert licht, en wanneer het wordt gebruikt in de vorm van spoelingen voor blond haar, geeft het glans en elasticiteit.
Perfect voor:
Gevoelige huid en couperose.
Gebruik:
Gebruik alleen als huid- en haarlotion of met een wattenschijfje. Na het aanbrengen van het hydrolaat is het aan te raden om een paar druppels van je favoriete olie van Nature Queen te gebruiken. Het doorweekte wattenschijfje kan als kompres op de huid worden aangebracht.
INCI/Ingrediënten:
Tilia Sylvestris (Linden) Water
Zonnebalsem voor gezicht en lichaam SPF30
Glycolzuur 5 % exfolieert de huid, verkleint zichtbaar de poriën en vermindert oneffenheden. Frans rozenhydrolaat verfrist de teint en zorgt ervoor dat deze gezonde kleuren krijgt en haar
De innovatieve wimperconditioner met de FX5-formule zorgt voor een uitgebreide werking
Enzymatische peeling verheldert de huid
check_circle
check_circle