Hagi Natuurlijke Make-up Remover Olie Korenbloem en Baobab 100 ml
Natuurlijke olie voor het verwijderen van gezichtsmake-up is de perfecte oplossing voor degenen die op zoek zijn naar een effectieve

Bestel vandaag voor 14:30 uur, en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.
Hagi Natuurlijke Make-up Remover Olie Korenbloem en Baobab 100 ml
Natuurlijke olie voor het verwijderen van gezichtsmake-up is de perfecte oplossing voor iedereen die op zoek is naar een effectieve, maar milde manier om make-up en onzuiverheden te verwijderen. Het is si voor de gevoelige huid die geen mechanische wrijving met een wattenschijfje verdraagt. De delicate formule op basis van natuurlijke oliën lost effectief kleurcosmetica, zonnebrandmiddelen en talg op zonder de hydrolipidenbarrière te beschadigen. Wanneer de olie in contact komt met water, verandert deze in een lichte melk die gemakkelijk af te spoelen is en geen vettig laagje op de huid achterlaat. Het product zorgt voor reinheid, frisheid en comfort zonder een trekkerig gevoel.
De belangrijkste werkzame stoffen:
✔ Rijstolie – beschermt de natuurlijke barrière van de huid, verwijdert effectief make-up
✔ Baobabolie - voedt en helpt de huid te reinigen
✔ Emulgator – verwijdert voorzichtig make-upresten zonder irritatie
✔ Korenbloemmaceraat – heeft een verzachtende en ontstekingsremmende werking
HOE TE GEBRUIKEN
Verwarm de inhoud van een paar pompjes olie in uw handen. Masseer het vervolgens in de droge gezichtshuid. Tijdens de massage verandert de kleur van de olie van transparant naar melkachtig. Spoel de olie vervolgens af met lauw water. Het gezicht dat op deze manier is voorbereid, is klaar voor de tweede reinigingsstap.
SAMENSTELLING
Prunus Amygdalus Dulcis ( Sweet Almond ) olie, Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, polyglyceryl-4 oleaat, Brassica Campestris (koolzaad) zaadolie, parfum, Adansonia Digitata (baobab) zaadolie, Oryza Sativa (rijst) zemelenolie, tocoferol (vitamine E), Centaurea Cyanus (korenbloem) bloemenextract, caprylzuur/caprinezuurtriglyceride, ascorbylpalmitaat, ascorbinezuur, alcohol, citroenzuur, tetramethylacetylloctahydronaftalenen*, geranylacetaat*, hexamethylindanopyran*. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
Specifieke referenties
- EAN
- 5905214945060
Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...
Bandi Medical Expert Anti Irritate Emollient Cleansing Butter...
- -€ 3,20
- Topdeal
- - € 3,20