• Nieuw
Anwen x Klaudia Matuszewska Glanzend en gladmakend siliconen haarserum 15 ml

Anwen x Klaudia Matuszewska Glanzend en gladmakend siliconen haarserum 15 ml

€ 6,40
Inclusief belasting
119387

Siliconenserum met toegevoegde lijnolie en vitamine E is een professionele oplossing voor haarverzorging

Bestel vandaag voor 14:30 uur, en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

0
Aantal

Anwen x Klaudia Matuszewska Glanzend en gladmakend siliconen haarserum 15 ml

Siliconenserum met toegevoegde lijnolie en vitamine E is een professionele haarverzorgingsoplossing, ontwikkeld in samenwerking met Klaudia Matuszewska. Na slechts één keer aanbrengen krijgt uw haar een intense glans, elasticiteit en zijdezachte zachtheid. Het product vermindert effectief pluis, temt onhandelbare lokken en versterkt de haarstructuur, terwijl het een beschermend laagje creëert dat het haar niet verzwaart. De serumformule op basis van lichte siliconen en lijnolie beschermt het haar tegen de schadelijke effecten van externe factoren zoals vocht, vervuiling en hoge temperaturen. Hierdoor voorkomt het serum gespleten haarpunten door vocht in de haarvezels vast te houden.

Belangrijkste ingrediënten:

-Lichte siliconen creëren een beschermende barrière, maken het haaroppervlak glad en geven het een gezonde glans zonder de lokken te verzwaren.

-Lijnolie, rijk aan onverzadigde vetzuren, voedt en versterkt het haar, verhoogt de elasticiteit en weerstand tegen beschadigingen.

-Vitamine E heeft een antioxiderende werking, beschermt het haar tegen de schadelijke effecten van vrije radicalen, ondersteunt de regeneratie en verbetert de conditie van het haar.

Het serum is ideaal voor mensen die glad en gezond uitziend haar willen, zonder het risico te lopen dat het haar gaat verzwaren. Regelmatig gebruik helpt droogheid en broosheid van het haar te voorkomen en versterkt het over de gehele lengte. Siliconenserum is de perfecte keuze voor iedereen die zijn haar wil beschermen, glans wil toevoegen en het dagelijks intensief en luchtig wil verzorgen.

HOE TE GEBRUIKEN

Verdeel eerst een kleine hoeveelheid serum op uw handen en breng het vervolgens aan op de punten van droog of vochtig haar.

SAMENSTELLING

Dimethicon, Dimethiconol, Tocoferylacetaat, Linum Usitatissimum-zaadolie, Parfum, Alfa-isomethylionon, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Coumarine, Hydroxycitronellal, Linalool. De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.

119387
veel

Specifieke referenties

EAN
59001768

Anwen x Klaudia Matuszewska...

€ 6,40
group_work Cookie toestemming